1. "Erkeğin yaptığını sokaktaki havhavlar da yapıyor. Erkeği kıskanmayacaksın. Erkeğin kadına yaptığı şiddette erkek hatalı değil kadın hatalıdır. Çünkü anneler bir erkek çocuğunu aman çocuğumun pipisi aman çocuğumun pipisi... Sonra adam büyüyünce kendini pipi zannediyor. Erkeği kaybetmemek için iyi bir liman olmak lazım. bu liman da o kadar önemli ki. Hem kasırgalardan koruyacaksınız. Hem limanda eğlenecek. Hem o limanda alışveriş yapacak. Hem de karnı doyacak. Sizlere 4-5 kişilik iş düşüyor."

  2. "Aylin Nazlı öyle bir söz sarf ettiniz ki, benim yüzüm kıpkırmızı oldu. Ben o zaman mahçup oldum. Asıl o zaman utandım, asıl o zaman yerin dibine geçtim. Bir evli bir bayan milletvekili, bir çocuğu olan milletvekili kendisiyle ilgili organını nasıl böyle açıkça konuşabilir, nasıl bundan yüzü kızarmaz, benim o zaman yüzüm kızardı, o zaman mahcup oldum"

  3. "Ben eşcinsel evliliğe karşıyım. Tüm Avrupa'da var, bir tek Vatikan kabul etmiyor. Ben hep karşıyım. Evlilik dediğiniz şey kadın ile erkek arasında. Daha çok kadını da korumak için. Evliliğin doğasında böyle bir şey var. iki erkek bir çocuğu elbette sevgi ile büyüyebilir ama doğmuş bir çocuğun, biyolojik yapısı da, hormonu da kadın olan biyolojik yapısı erkek olan ana- babaya ihtiyacı var. Anne ve baba kelimesini söylemesi lazım."

  4. "'Çocuğun babası' kavramı yoktur İsrail’de!.. 'Çocuğun anası' vardır!.. Baba ister 'Türk' olsun, ister 'Arap'... İster 'İngiliz' olsun, ister 'Amerikalı, Alman' ya da 'Fransız!' Çocuk, hangi kadından doğarsa doğsun, o artık 'çocuğun anası'dır, o çocuk, 'İsrail'in çocuğu'dur!.. İşte bunun için diyorum ki; 'İsrail çocuklarının çoğu piçtir!' 'Anaları belli'dir ama; 'babaları elli' midir, 'yüzelli' midir, orası meçhul!.. İşte bu yüzden; Çoğu, 'orospu çocuğu'dur!.."